Jdi na obsah Jdi na menu
 


Den 111

21. 4. 2010

21.4.2010

Dopoledne B. dostala šílený hysterák. Naštvalo jí, že jsem jí řekla, ať si jde na chvíli hrát sama a taky jsem ji dost okřikovala kvůli dávání rukou do pusy - no, moje chyba, ale fakt mi to někdy leze příšerně na nervy. Tak se vysílila, že z toho usnula a spala od jedenácti do půl jedné (její normální spánkový režim po obědě je od půl jedné do jedné).

Takhle vypadá spolupráce sourozenců . Hračka je dnes nová (nekupte to za 120 Kč ), ale pravdou je, že B. poslední dobou pokukuje po Legu. Zatím kostičky jen trpělivě rozebírala, ale občas jako by byl i náznak snahy skládat - motorika jí to však nedovolí. U téhle hračky dokáže kostičky zastrčit do otvorů a dá se využít i na třdění.

Obrazek

Odpoledne jsem šla sekat trávu - děti jen jak to slyšely, už se hnaly taky ven. Oba potom jako sekali s dětskou sekačkou. Už se těším, až budou moci sekat s tou opravdickou (i když v té době je to už asi bavit nebude). B. se na písku podařilo asi dvakrát nabrat písek lopatkou do kyblíku, tak se máme přes léto čím bavit.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář