Jdi na obsah Jdi na menu
 


Den 16

16. 1. 2010

16.1.2010

Dnes byl pohodový den. Beatce bohužel rýma a kašel pokračuje a má i trochu zvýšenou teplotu, tak musela sedět doma a na Jáchymkovo řáděni na sněhu koukala jenom z okna.

Tady je J. tradičně netradiční jízda na našem kopečku.

Obrazek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Po obědě se výtvarničilo - /clanky/napady-pro-deti/snehulak

A odpoledne s tat´kou stavěli sněhuláčka nebo spíš vodníka (dala jsem J. v rozstřikovači trochu rozpuštěného potravinářského barviva a kolem domu to ted´ vypadá, jako by nám tu čural zeleně nějaký pejsek).

Obrazek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Beatka zatím doma pilně trénovala VOKS. Musím jí pochválit, dneska jí to šlo velmi dobře, krásně vybírala obrázek čokolády (poté, co si jednou lízla hořčice ).

Obrazek

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

...

(Markéta, 17. 1. 2010 23:16)

laskonko - my se zatím jen učíme podávat kartičku a teď jsme začaly s výběrem, aby opravdu podávala, co chce a ne jen naslepo.

prosiiiiiiiim

(laskonka, 17. 1. 2010 12:41)

porad..porad..porad..jak to mam teda delat s moji myskou..ja nemam absolutne prehled ve voksu..jedine na cojsem se vzmohla..ze mam dost zalaminovaych veci..hracek a tak..a ukazuji kdyz jedemala do skolky autobus..nebo na terapii kone kde na nem sedi..ci jizda autem..auto nase.. a ve skolce jsem ji dala sebou me na fotce..a t ji to davaji,ukazuji,kdyz jede busem domu.

poradis mi? co uz delate..jak jste presne zacly? stalo by to za rubriku..krok za kroke...prosiiiiiiiiim