Jdi na obsah Jdi na menu
 


Den 28

28. 1. 2010

 

28.1.2010

Dnes jsme vyráběli barevné růže s papírových kapesníků /clanky/napady-pro-deti/na-pouti-jsem-vystrelil-ti-ruzi-z-papiru . Moc se dětem povedly a na chvíli nám to tu oživí.

Beatka byla dnes kolem poledne už hodně unavená. Najednou popadla do každé ruky panenku a zamířila si to po schodech nahoru. Tak jsem se vydala za ní a ona šla dát panenky do své postýlky - co tím chtěla své nechápavé matce naznačit ?

Obrazek

A Jáchymkova hláška dne: Když jsme vyráběli růže, dala jsem Jáchymovi na stůl jako krytí nějaký katalog prádla, který přišel poštou. Zeptal se mne, jaké kalhotky z těch, co tam byly, bych si vybrala . Něco jsem mu odpověděla a on se ptal dál : "A jakou náprsenku by sis vybrala ?"  (A tak si dnes do své aktivní slovní zásoby přidal slovo podprsenka.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

...

(Markéta, 29. 1. 2010 23:01)

No v jeho věku je to normální otázka - on ještě uvažuje o kalhotkách jen jako o součásti oblečení (a klidně by se byl schopný pochlubit návštěvě se svými novými Spidermanskými slipy).

Beatka ted hru opravdu docela rozjíždí, i když pořád potřebuje asistenci. Ale ten oční kontakt u ní mi přijde hrozně krátkodobý, to kdy se na nás podívá déle jak na pár vteřin je na bouchnutí šampána :-(

ahaaaaaaaa...:-))kalhotky???

(laskonka, 29. 1. 2010 3:46)

joooo..tak to je tedy vtipnej jachymek:-)) borec..a ze se pta na pekny veci..proutnicek to bude:-))

beatka je sikovna..ma peknou imaginarni hru a napodobovani a ocn i kontakt..jo jo..