Jdi na obsah Jdi na menu
 


Den 32

1. 2. 2010

1.2.2010

Únava. Beatka mívá během dne stavy, kdy si z ničeho nic lehne na podlahu a jen se tam tak mydlí a kroutí a vypadá hodně unaveně. Nevím, jestli za tím stojí její diagnoza (kterou zatím nemáme, ale ještě pořád nad náma visí strašák mitochondriálního omenocnění) nebo špatná propriorecepce a hypotonie jako taková. Tohle je asi hodinu po odpoledním spánku. Každopádně v těchto chvílích je mi docela smutno .

Obrazek

Maskové šílenství. Jakoby u nás každý den byl karneval. U Jáchyma samozřejmě vede Spiderman , ale strašně rád vyrábí i jiné masky a pak si je zkouší. Dnes byl na řadě pirát s náušnicemi. (A já se zapotila při vysvětlování, proč nosí pirát náušnice, když není holčička.) Beatka, když vidí Jáchyma v masce, tak si většinou vyžádá svoji čarodějnici. A já měla dnes na hlavě čepici kuřete .

 

Obrazek

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

válendo grando

(Barča, 3. 2. 2010 18:18)

Isabellka se taky ráda válí po zemi..babička ji říká, že je malá povalečka..Všimla jsem si u více autíků, že se rádí válí po zemi..mimochodem i já si ráda lehnu jen tak na tvrdou zem..a klidně i po spánku..říkám, že si musím narovnat bolavý záda :)