Jdi na obsah Jdi na menu
 


Den 49

18. 2. 2010

18.2.2010

Dnešek začal divoce - měly se na nás přijet podívat "tety" z SPC, aby se koukly, jak to Beatce jde doma s VOKSem. Měly přijet na devátou a já se s B. tradičně omotanou kolem mne vzbudila v 8:40. Navíc mi Beatka po vypití ranního mlíka přišla nějaká přešlá, tak jsem jí změřila teplotu - 38,7 . V tu chvíli návštěva už zrušit nešla (ve chvíli, kdy klepaly na dveře, jsem si natahovala ponožky). Ale nakonec to šlo dobře, moc nás (teda Beatku) chválily . (To mi vždy udělá takovou radost, když mi někdo pochválí dítě.)

Po jejich odjezdu si Beatka udělala zálusk na papírové kapesníčky. Zcela automaticky mi je podala, jako teda "mamko dělej, vytáhni mi je". Tentokrát se spletla, párkrát to vypadalo, že to vzdá, ale nakonec zvítězila. Asi budu muset někde vydolovat zbytky své trpělivosti a nepomáhat při každém náznaku potíží, dost často si ta naše princezna poradí, i když jí to stojí více námahy než jiné.

Obrazek

Kolem páté odpoledne měla B. už 39,2 , po čípku jí to kleslo a řádila jak černá ruka, tak jsem zvědavá, jak to bude dál.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

...

(Markéta, 20. 2. 2010 22:30)

Holky dík, dneska už je bez teplot, jenom soplí a to je vlastně u nás normálka.

U mě je to samé.

(Jana C, 19. 2. 2010 13:11)

Přání a stížnosti našeho miláčka předvídám dokonale.:-( Také přeji Beatce brzké uzdravení. Je to šikulka.:-)

jejej!

(Tuška, 18. 2. 2010 23:23)

Tak to držím palce, ať se nemoc rychle přežene!!! A je to šikula, Beátka jedna, já taky Nině pořád se vším pomáhám ... možná by leccos zvládla sama, ale já ji nenechám!