Jdi na obsah Jdi na menu
 


Den 67

8. 3. 2010

8.3.2010

Beatka má novou kamarádku - a jmenuje se Beata  (takhle ji aspoň podepsal Jáchymek). Potřebovala jsem na chvilku, aby B. nechala J. na pokoji (v zájmu zachování svého duševního zdraví), tak jsem popadla kus balícího papíru, B. na něj položila, obkreslila (asi nejtěžší úkol, protože ležet v klidu na zádech,to po B. fakt nemůžu chtít) a vystřihla. Velmi zběžně jsem dokreslila ruce, botky a obličej s vlasy. Původní záměr nebyl to někam dávat, takže dílko je dost odfláknuté, ale potom mě napadlo, přidělat to na chvíli na zeď.

A holky se "skamarádily" - Beatka ji ukazovala obrázky, dávala do pusy lentilky (které teda následně snědla sama  - na tohle je chytrá dost), ukazovala na ni části těla (je potřeba využít každý okamžik k učení ). Naštěstí po ni nechtěla, ať si sedá na nočník.

Obrazek

A taky má Beatka nové tričko - aneb jak mamince při tvoření nic nevycházelo.

Obrazek

Špatná zpráva dne - byla jsem s B. na vyštření na ORL a máme žádanku na objednání do nemocnice na odstranění nosní mandle. Prý se mám sama rozhodnout - tak zase abych o něčem zjišťovala informace.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Hra

(Markéta, 9. 3. 2010 19:35)

Laskonko - to tričko bylo zelené - ta původní barva převládá. Co se nedařilo - nejdřív mi prakticky vůbec nechytla batika (je vidět jen na spodu a na rukávcích). Tak jsem to zkusila dostříkat barvou - a nějak moc jsem to naředila, takže tričko jsem různě skypala barvou (ty větší hnědé fleky). No a zkoušela jsem to zachraňovat stříkaným nápisem. Ale dneska ho měla na sobě k zeleným kapsáčovým kalhotám a měla pod tím podvlečené bílé triko s dlouhým rukávem a vypadalo to docela dobře :-)

S tou hrou - ona to má všechno takové naučené - to znamená např. jednou dáme panence papat a pak to musíme dělat pořád :-)Dělá prostě jen to, co jsme ji ukázali, sama nic nepřidá. Nevím, jak to líp vysvětlit.

pekne

(laskonka, 9. 3. 2010 8:02)

ty market,jake nevychazelo...vzdyt je oboji krasne..ta obtazena :-)) beatka je krasna a super napad..a nemluvim o super hre beatky,ze ukazuje obrazky a bere ji za kamaradku..to s autismem teda nema nic spolecneho:-)) a tricko pekne... myslim,ze nepovedenym mas na mysli asi barvy,vid..._))))))))))