Jdi na obsah Jdi na menu
 


Den 77

18. 3. 2010

18.3.2010

I když bylo dnes celý den krásně, neměla jsem odvahu jít ještě s B. ven, když ještě včera měla zvšenou teplotu. (Teda odpoledne chvilku zdrhla, když přijel manžel s Jáchymkem a potom když si přijel opravář pro auto - nejede potvora.)

Po dlouhé době jsme hráli "skořápky" - to když už mi docházela fantazie na jinou zábavu. B. si sama vybrala, že budeme schovávat hrocha. Hrajeme dvě varianty - B. se nedívá, kam věc schovávám a potom hledá, pod kterým kelímkem je. Varianta druhá - vidí, pod který kelímek věc schovám a po promíchání kelmků určuje, pod kterým věc je. (Jsou odlišně barevné, takže jde o to, si na chvíli zapamatovat barvu.) Ještě pořád má tendenci po zvednutí kelímku kouknout i do něj.

Obrazek

Čím dál častěji k mé radosti zapojuje o hry panenky, dneska jsme panenku koupali (nejprve jí teda B. vyráchala ve dřezu) a říkali si, kde jsou ručičky, nožičky, pupík...

Obrazek

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Díky

(Markéta, 19. 3. 2010 23:50)

za pochvalu :-) Pod kelímky jsem dříve kvůli motivaci schovávala piškot nebo lentilku, teď už ji to baví s čímkoliv.

skořápky

(Agnes, 19. 3. 2010 11:38)

To je Beátka ale šikulka. A s těmi kelínky to taky zkusíme, moc dobrý nápad. Vy máte samé dobré nápady.Však se po Vás také opičim.