Jdi na obsah Jdi na menu
 


Den 83

24. 3. 2010

24.3.2010

"Já chci jít vééén. Ted´ hned." Asi tohle mi B. říkala od rána. Ve skutečnosti řvala jak tur, sundala si bleskurychle sandály (zajímavý - když to má udělat večer před koupáním, tak ji to trvá a většinou to udělám za ni) a ponožky a dokonce se pokoušela obout boty a povedl se ji jeden rukáv svetru. Abych nevypadala jako matka tyran - jenom dopoledne jsme strávily dvě hodiny venku.

Obrazek

Odpoledne jsme byly v SPC na logopedii (a předtím na kolotoči a houpačkách a potom krmit kačeny na potoce a u babi a dědy na zahradě - takže zase venku). Začínáme tvořit větu ve VOKSu. To jsem zvědavá, jak nám to půjde - zatím mi to přijde jako utopie.

Když jsem vyzvedávala Jáchymka ve školce, tak mi paní učitelka říkala, že J. už asi 14 dní jí při obědě levou i pravou rukou - jestli to budeme nějak řešit. Já už si v duchu promítla všechny možné dys-poruchy, které by to v budoucnu mohly být. Jáchym mi pak odpoledne říkal, že by chtěl být taky levák, jako jeho kamarád O. Jestli já už nehledám problémy i tam, kde žádné nejsou.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář