Jdi na obsah Jdi na menu
 


Den 90

1. 4. 2010

31.3.2010

Někde se tu objevila neuklizená zimní čepice (i když při dnešním počasí by se hodila). Měla ji na hlavě Beatka, měl ji na hlavě kocour. Ten asi usoudil, že lepší mít čepici na hlavě a válet se na gauči, než zvednout zadek a jít pryč. Náš kocour je opravdu "aktivní".

Obrazek

A Beatce se to tak moc líbilo, že si to oblíkání kocoura odpoledne zopakovala a chtěla si ho taky vyfotit. Akorát jí foťák spadl na zem. Naštěstí se mu nic nestalo.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

...

(Markéta, 1. 4. 2010 22:41)

Agnes,
no možná by to zkusit šlo, ale chtělo by to někoho v záloze, kdo by si kotě vzal, kdyby to nevyšlo. Určitě zkusit to s malým kotětem, tak cca dva měsíce po hárání fenky (pokud teda není kastrovaná) a tak aspoň dva měsíce počítat s tím, že bez dozoru by obě zvířata musela být oddělena a kekontaktu by docházelo jen pod dohledem. Ale ze startu by to bylo o nervy (tvoje).
Ten náš kocour je opravdu flegmatik, ale máme ještě kočku a ta po přestěhování a narození dětí chodí domů jen přespat (v létě ani to někdy ne) a nažrat se :-)

kocour

(Agnes, 1. 4. 2010 19:53)

Máte bezvadnýho kocoura. Lukáš poslední dobou kočky miluje, když nějakou potká hned se s ní mazlí(nejdříve vyzkouší kvalitu ocasu a uší, jestli pevně drží). Pořídit kočku domů mu nemůžu. Máme labradorku, strašně hodnou, vycvičenou, ale jak vidí kočku je úplně mimo. Zatím zůstalo jen u honění. To se asi už nedá naučit,aby kočky milovala kdyžje jí 6let.